Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri konusunda en iyi tercüme bürosuyuz.

Türkiye’nin bu alanda en iyisi olan tercüme firmamız, hukuki çeviri ve yerelleştirme projelerinde uluslar arası düzeyde bir uzmanlık sahibidir. Hukuki sözleşmeler alanında çalışmakta olan tercümanlarımız, uzun yıllara dayanan çeviri deneyimine sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerini bitirmiş dilbilim uzmanlarıdır. Tercüme firmamız bilgi birikimi ve tecrübesi, uzman tercümanları, konularına hakim proje yöneticileri, sayesinde sayesinde müşterilerine hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla çeviri ve tercüme hizmeti sunmaktadır. Bizi seçen müşteriler arasında orta ölçekli firmalar ve kobiler, avukatlar, global şirketler, üniversiteler, devlet kurumları ve uluslararası hukuk büroları bulunmaktadır.
Hukuk sektöründeki çeviri ve tercümeler çeviri sektörünün en zor ve en riskli konularından biridir. Bu tip tercüme projelerinde yapılan en küçük bir yanlış dahi kişilerin ve firmaların parasal zararlara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve ayrıca kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Hukuki tercüme alanının en beğenilen kurumu olarak müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sözleşme Tercümeleri için de sizler için hizmet üretmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden değerli müşterilerimize birçok dil çiftinde hukuki tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktayız. Sözleşme Tercümeleri için hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Sırpça sözleşme Tercümeleri, Çince sözleşme Tercümeleri, Endonezce sözleşme Tercümeleri, Boşnakça sözleşme Tercümeleri, Türkçe sözleşme Tercümeleri, Tacikçe sözleşme Tercümeleri, Fransızca sözleşme Tercümeleri, Hintçe sözleşme Tercümeleri, Rusça sözleşme Tercümeleri, Filipince sözleşme Tercümeleri, Moldovca sözleşme Tercümeleri, Hollandaca sözleşme Tercümeleri, Sanskritçe sözleşme Tercümeleri, Slovakça sözleşme Tercümeleri, Tayvanca sözleşme Tercümeleri, Moğolca sözleşme Tercümeleri, Norveççe sözleşme Tercümeleri, Kazakça sözleşme Tercümeleri, Almanca sözleşme Tercümeleri, Farsça sözleşme Tercümeleri, Gagavuzca sözleşme Tercümeleri, Ermenice sözleşme Tercümeleri, Azerice sözleşme Tercümeleri, Çekçe sözleşme Tercümeleri, Fince sözleşme Tercümeleri, Japonca sözleşme Tercümeleri, İtalyanca sözleşme Tercümeleri, Urduca sözleşme Tercümeleri, Danca sözleşme Tercümeleri, Makedonca sözleşme Tercümeleri, Malayca sözleşme Tercümeleri, Yunanca sözleşme Tercümeleri, İzlandaca sözleşme Tercümeleri, İbranice sözleşme Tercümeleri, İsveççe sözleşme Tercümeleri, Rumca sözleşme Tercümeleri, İrlandaca sözleşme Tercümeleri, İspanyolca sözleşme Tercümeleri, Altayca sözleşme Tercümeleri, Ukraynaca sözleşme Tercümeleri, Hırvatça sözleşme Tercümeleri, İngilizce sözleşme Tercümeleri, Macarca sözleşme Tercümeleri, Letonca sözleşme Tercümeleri, Bulgarca sözleşme Tercümeleri, Felemenkçe sözleşme Tercümeleri.

1996 yılından bu yana yazılı ve sözlü hukuki çeviriler konusunda yüzlerce işi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede hukuki çeviri ve hukuki tercüme çözümleri sunduğumuz konu başlıklarından örnekler bulabilirsiniz:

Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, Yıllık Raporlar, Askeri Yargı, Beyannameler, Avukatlık Hukuku, Toplantı Tutanakları, Hisse Dökümanları, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Yürütme Erki, Anlaşmalar, Tıp Hukuku, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, Telif Hakları Hukuku, Franchise Sözleşmeleri, Bankacılık Hukuku, Kontrol Belgeleri, Uluslararası Tahkim, Velayet Davaları, Kesin Teminat Mektupları, Kar Zarar Cetvelleri, Uluslararası Ceza Hukuku, İtiraz Süreçleri, Deniz Taşımacılığı Hukuku, Menfi Tespit Davaları, Tazminat Hukuku, Çevre Hukuku, Kontratlar, Leasing Belgeleri, İzahnameler, Silah Hukuku, Kiralama Sözleşmeleri, Tanık İfadeleri, İş Takibi, İmar Hukuku, Ortak Girişim Beyannameleri, Tutanaklar, Tapular, Kredi Evrakı, Kira Hukuku, Ticari Belgeler, Kapanış Belgeleri, Karşılaştırmalı Hukuk, İnternet Hukuku, Doğum Belgeleri, Sponsorluk Sözleşmesi, İflas Hukuku, Evlilik Belgeleri, Resmi Evrak, Ticari Mevzuat, Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Kanun ve Yönetmelikler, Aile Hukuku, Kira Sözleşmeleri, Tapu ve Kadastro Hukuku, Akreditif Hukuku, Kanun Hükmünde Kararnameler, Vergi Mevzuatı, İhale Dosyaları, Dava Belgeleri, Kriptografi Hukuku, Boşanma Kararları, Yazılı Hukuk, İkametgah Hukuku, Doktora Tezleri, Ruhsatnameler, Hukuki Şekilcilik, İcra Takip Davaları, Vakıflar Hukuku, Manevi Tazminat Hukuku, İcra Hukuku, Uluslararası Doğum Belgeleri, Kredi Anlaşmaları, Opsiyon Sözleşmeleri, Sosyalist Hukuk, Vergi Evrakı, Spor Hukuku.

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin yalnızca il merkezlerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de çeviri hizmeti veriyoruz. Sözleşme Tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Elazığ – Arıcak, Osmaniye – Sumbas, Denizli – Tavas, Antalya – Aksu, İzmir – Tire, Kilis – Polateli, Ardahan – Damal, Mardin – Nusaybin, Aydın – Bozdoğan, Tokat – Turhal, Muğla – Kavaklıdere, Şanlıurfa – Suruç, Edirne – İpsala, Muğla – Bodrum, Denizli – Beyağaç, Diyarbakır – Hani, Kocaeli – Kartepe, Kırşehir – Kaman, Yozgat – Sarıkaya, Afyonkarahisar – Emirdağ, Bartın – Amasra, Bursa – Orhangazi, Çanakkale – Ezine, Adıyaman – Besni, Yozgat – Sorgun, Gümüşhane – Şiran, Bursa – İnegöl, Sakarya – Akyazı, Bingöl – Adaklı, Bilecik – Söğüt, Hakkari – Yüksekova, Sakarya – Kocaali, Rize – Kalkandere, Sakarya – Hendek, Erzincan – Üzümlü, Mersin – Mut, Mardin – Kızıltepe, Ağrı – Tutak, Kayseri – Özvatan, Kars – Arpaçay, Rize – İyidere, Siirt – Aydınlar, Adıyaman – Sincik, Zonguldak – Çaycuma, Kars – Selim, Ankara – Kazan, Karaman – Başyayla, Bitlis – Güroymak, Zonguldak – Gökçebey, Kilis – Musabeyli, Ağrı – Hamur, Şanlıurfa – Hilvan, Gaziantep – Oğuzeli, İstanbul – Bahçelievler, Samsun – Atakum, Kütahya – Domaniç, Tokat – Yeşilyurt, Bayburt – Demirözü, Aksaray – Eskil, Elazığ – Keban, Yozgat – Çekerek, Trabzon – Vakfıkebir, Bingöl – Yayladere, Karabük – Yenice, Kırşehir – Boztepe, Malatya – Kale, Mersin – Aydıncık, Batman – Beşiri, Erzincan – Kemaliye, Gaziantep – Nizip

Sözleşme Tercümeleri alanında ülkemizin en başarılı kurumu: Semantik Tercüme

Sözleşme Tercümeleri

Kalite şirketiniz için gerçekten olmazsa olmaz ise ve mümkün olan en uygun fiyatlarla kaliteli, güvenilir, hızlı ve doğru tercüme hizmeti almak istiyorsanız Semantik Çeviri size yardımcı olmaya hazır.

Hukuk tercümelerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

Vermekte olduğumuz çok kaliteli hizmet için onlarca değerli müşterimizden bizi çok sevindiren sayısız mektup bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri ile alakalı istekleriniz için bize bir mail atabilir ya da isterseniz doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Tercüme büromuzu tüm rakiplerinden ayıran önemli farklar yüksek teknoloji kullanmamız büyük projelerdeki takdir edilen tecrübemiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, yürüttüğümüz çeviri projelerinin her kademesinde ısrarla uyguladığımız kalite süreçleridir.

Sözleşme Tercümeleri

Günümüzde kaliteli tercümelerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm editörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde hukuki çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Sözleşme Tercümeleri

Ekibimizdeki tüm tercümanların kendilerini daha da geliştirebilmeleri ve teknolojideki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için en huzurlu çalışma atmosferini hazırlamak en önemli önceliklerimizden biridir.

Sözleşme Tercümeleri

Yazan : Gizem Kaynak

bu metin içinde geçen anahtar kelimeler
sözleşme çevirisi, hukuk tercümesi, çeviri bürosu, Sözleşme Tercümeleri, hukuki tercüme, sözleşme tercümesi, hukuki çeviri, tercüme bürosu, hukuk çevirisi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog