Sözleşme Çevirileri

Sözleşme Çevirileri konusunda hukuki çeviri sektörünün en iyi firmasıyla çalışabilirsiniz.

Kahire ve İstanbul’da şubeleri olan Semantik Tercüme, hukuksal çevirilerde büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuki metinler üzerinde çalışmakta olan tüm çevirmenlerimiz, tercüme konusunda en az on senelik tecrübeye sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerini bitirmiş uzman dilbilimcilerdir. Semantik Dil Hizmetleri sahip olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi, başarılı tercümanları, konularına hakim proje yöneticileri, sayesinde sayesinde müşterilerine yüksek kalitede ve uygun fiyatla çeviri çözümleri sunmaktadır. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde avukatlar, kobiler, hukuk şirketleri, devlet kurum ve kuruluşları, global şirketler ve dernekler ve vakıflar bulunmaktadır.
Hukuk sektöründeki çeviriler tercüme dünyasının en zor ve en riskli konularından biridir. Böyle tercümelerde yapılan en küçük bir yanlışlık dahi bireylerin ya da firmaların maddi açıdan zarara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve ayrıca kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Hukuk çevirisi alanının en fazla rağbet gören şirketi olarak müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sözleşme Çevirileri için de müşterilerimize hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Sunmakta olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden bize güven duymakta olan müşterilerimizden yaptığımız işi öven mektuplar almaktayız. Aşağıda bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Firmanız için kalite hayati önem taşıyorsa ve en uygun fiyatlarla doğruluğundan emin olacağınız ve güvenebileceğiniz çeviri ve yerelleştirme hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu size destek olmaya hazır.

Sözleşme Çevirileri ile alakalı sorularınız için tercüme şirketimize bir e-mail atabilir ya da alternatif olarak bizimle telefon ile temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Sözleşme Çevirileri

Müşterilerimizin Sözleşme Çevirileri için bizi tercih etme nedenleri:

Sözleşme Çevirileri

Sözleşme Çevirileri alanında ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Dil Hizmetleri

Sözleşme Çevirileri

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hukuki çeviriler alanında sayısız projeyi büyük bir başarıyla neticelendirdik. Bu listede hukuki tercüme hizmeti verdiğimiz alanlardan bazı örnekler veriliyor:

Sözleşmeler, Mahkeme Kararları, Satış Sözleşmeleri, Emlak Hukuku, Aile Hukuku, Kurumlar Vergisi Beyannamesi, Protokoller, Kredi Belgeleri, Yabancılar Hukuku, Avukatlık Hukuku, Leasing Evrakı, Patent Hukuku, Hisse Alım Sözleşmesi, İhale Dosyaları, Avrupa Hukuku, Konsolosluk Belgeleri, İdarenin Sorumluluğu Davaları, Feminist Hukuk Teorisi, Kamu İhale Kurumu, Ortaklık Hisse Beyanları, Göçmen Hukuku, Rekabet Hukuku, Acente Hukuku, İş teklifleri, Emeklilik Hukuku, Hukuk Kitabı, Akademik Makaleler, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Kollektif ve Komandit Şirketler Hukuku, Etik Kurallar, Kredi Anlaşmaları, Roma Hukuku, Göçmenlik Hukuku, İcra Hukuku, AB Mevzuatı, Oda Sicil Kaydı, İdari Para Cezası Davaları, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Patent Başvuruları, Denizcilik Hukuku, Maaş Dökümü, Vergi Hukuku, Yıllık Raporlar, Mevzuat, İmar Davaları, Sicil Tasdiknameleri, İzin Belgeleri, Karşılaştırmalı Hukuk, Ticaret Sicilleri, Patent Sözleşmeleri, Ticari Sözleşmeler, Ruhsatlar, Alacak Hukuku, İmar Hukuku, Avans Teminat Mektupları, Franchise Sözleşmeleri, Vakıflar Hukuku, Şirket Tüzükleri, Şartnameler, Hukuki Gerçekçilik, Kira Kontratları, Yüksek Lisans Tezleri, Mal Paylaşımı Davaları, Emlakçı Hukuku, Kanun ve Yönetmelikler, Ruhsatnameler, Havacılık Hukuku, Evlilik Belgeleri, Sigorta Zeyilnameleri, Konsorsiyum Beyannameleri, Nüfus Cüzdanı, Akademik Yayınlar, Medya Hukuku.

Tercüme şirketimizi rakiplerimizden farklılaştıran en önemli noktalar teknik altyapımız, çok dilli projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki ilkelerimiz, yürüttüğümüz çeviri projelerinin başından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol süreçleridir.
Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin il merkezlerinde değil ayrıca ilçelerinin çok büyük çoğunluğunda da sözlü ve yazılı hukuki çeviri çözümleri sunuyoruz. Sözleşme Çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunmaktayız.

Ankara – Etimesgut, Zonguldak – Gökçebey, İstanbul – Pendik, Karabük – Yenice, Çanakkale – Lapseki, Zonguldak – Çaycuma, Ardahan – Çıldır, Batman – Beşiri, Denizli – Güney, Ankara – Altındağ, Düzce – Yığılca, Niğde – Altunhisar, Tekirdağ – Çerkezköy, Muğla – Milas, Gaziantep – Araban, İzmir – Urla, Mersin – Erdemli, Ardahan – Göle, Edirne – Meriç, Gümüşhane – Şiran, Bitlis – Mutki, Düzce – Akçakoca, Eskişehir – Çifteler, Çanakkale – Eceabat, Uşak – Karahallı, Yalova – Armutlu, Bartın – Kurucaşile, Iğdır – Karakoyunlu, Kastamonu – Hanönü, Çankırı – Yapraklı, Tunceli – Hozat, Aksaray – Eskil, Eskişehir – Alpu, Bursa – Orhaneli, Sinop – Durağan, Sinop – Dikmen, Ardahan – Posof, Artvin – Ardanuç, Hakkari – Yüksekova, Çanakkale – Çan, Bayburt – Aydıntepe, Elazığ – Keban, Nevşehir – Gülşehir, Aydın – Söke, Kocaeli – Çayırova, Şanlıurfa – Akçakale, Muğla – Ortaca, Bilecik – Söğüt, Eskişehir – Han, Rize – İkizdere, Kayseri – Sarıoğlan, İzmir – Menemen, Bolu – Dörtdivan, Tekirdağ – Muratlı, Çanakkale – Gökçeada, Bitlis – Tatvan, Sivas – Koyulhisar, Kayseri – Talas, Ankara – Sincan, Çankırı – Kurşunlu, Hakkari – Şemdinli, Bartın – Amasra, Giresun – Doğankent, Denizli – Babadağ, Siirt – Baykan, Yozgat – Yenifakılı, Rize – Derepazarı, Osmaniye – Kadirli, Zonguldak – Devrek, Edirne – Süloğlu

Sözleşme Çevirileri

Ekibimizdeki tüm elemanların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri ve sektördeki gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımız için yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma ortamı hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kıymetli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde hukuki alanda çeviri hizmetleri vermekteyiz. Sözleşme Çevirileri konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Hollandaca sözleşme Çevirileri, Gagavuzca sözleşme Çevirileri, Çince sözleşme Çevirileri, Çekçe sözleşme Çevirileri, İbranice sözleşme Çevirileri, Kazakça sözleşme Çevirileri, Korece sözleşme Çevirileri, Norveççe sözleşme Çevirileri, Bulgarca sözleşme Çevirileri, İrlandaca sözleşme Çevirileri, Moğolca sözleşme Çevirileri, Tatarca sözleşme Çevirileri, Yunanca sözleşme Çevirileri, Fince sözleşme Çevirileri, Urduca sözleşme Çevirileri, Gürcüce sözleşme Çevirileri, Türkçe sözleşme Çevirileri, Almanca sözleşme Çevirileri, Romence sözleşme Çevirileri, Danca sözleşme Çevirileri, Flamanca sözleşme Çevirileri, Katalanca sözleşme Çevirileri, Malayca sözleşme Çevirileri, Rusça sözleşme Çevirileri, Altayca sözleşme Çevirileri, Makedonca sözleşme Çevirileri, Macarca sözleşme Çevirileri, Rumca sözleşme Çevirileri, Özbekçe sözleşme Çevirileri, Boşnakça sözleşme Çevirileri, Slovakça sözleşme Çevirileri, Japonca sözleşme Çevirileri, Tacikçe sözleşme Çevirileri, Azerice sözleşme Çevirileri, Ukraynaca sözleşme Çevirileri, Kırgızca sözleşme Çevirileri, Tayvanca sözleşme Çevirileri, İtalyanca sözleşme Çevirileri, Fransızca sözleşme Çevirileri, Kürtçe sözleşme Çevirileri, Farsça sözleşme Çevirileri, Letonca sözleşme Çevirileri, İngilizce sözleşme Çevirileri, İspanyolca sözleşme Çevirileri, Felemenkçe sözleşme Çevirileri, Arnavutça sözleşme Çevirileri.

Sözleşme Çevirileri

Günümüz dünyasında en yüksek nitelikli çevirilerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Yazan : Pelin Erbatur

arama etiketleri
Sözleşme Çevirileri, sözleşme tercümesi, hukuki tercüme, sözleşme çevirisi, hukuk çevirisi, hukuk tercümesi, hukuki çeviri, tercüme bürosu, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog