Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi için bizden fiyat almalısınız.

Kahire ve İstanbul’da şubeleri olan tercüme firmamız, hukuki tercüme ve yerelleştirme projelerinde ciddi bir uzmanlığa sahiptir. Hukuki sözleşme metinleri üzerinde çalışan tüm çevirmenlerimiz, uzun yıllara dayanan çeviri deneyimine sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerini bitirmiş kişilerdir. Semantik Tercüme Bürosu ileri teknolojiye dayanan alt yapısı, başarılı tercümanları, profesyonel proje yöneticileri sayesinde sayesinde müşterilerine hem kaliteli hem de rekabetçi fiyatlarla hukuki tercüme hizmeti sağlıyor. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde orta ölçekli firmalar ve kobiler, devlet kurumları, dernekler ve vakıflar, hukuk büroları, global şirketler ve avukatlar bulunmaktadır.
Hukukla ilgili çeviriler tercüme sektörünün en fazla uzmanlık isteyen konularından biridir. Hukuki tercüme projelerinde yapılacak küçük bir yanlışlık bile kişilerin ve kurumların mali zararlara uğramalarına, saygınlıklarını yitirmelerine ve bunun yanında kanuni yaptırımlarla uğramalarına yol açabilir. Hukuki çeviri konusunda en fazla rağbet gören firması olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için yoğun çaba gösteriyoruz. Sicil Tasdiknamesi Tercümesi konusunda da sizlere hizmet sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Dünyanın birçok ülkesindeki kurumsal müşterilerimize yüzden fazla dilde hukuki tercüme ve çeviri hizmeti sunmaktayız. Sicil Tasdiknamesi Tercümesi desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Almanca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Moğolca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Gürcüce sicil Tasdiknamesi Tercümesi, İtalyanca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Türkçe sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Farsça sicil Tasdiknamesi Tercümesi, İbranice sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Hırvatça sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Bulgarca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Felemenkçe sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Boşnakça sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Arnavutça sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Vietnamca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Letonca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Malayca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Kazakça sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Rumca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Macarca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Danca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Hollandaca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Çince sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Rusça sicil Tasdiknamesi Tercümesi, İspanyolca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Azerice sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Romence sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Japonca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Bangladeşçe sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Tacikçe sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Gagavuzca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Korece sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Fince sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Tayvanca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Lehçe sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Norveççe sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Katalanca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, İngilizce sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Ermenice sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Fransızca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Flamanca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Urduca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Ukraynaca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Moldovca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Filipince sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Tatarca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, İzlandaca sicil Tasdiknamesi Tercümesi, Yunanca sicil Tasdiknamesi Tercümesi.

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

10 yılı aşkın bir süredir sözlü ve yazılı hukuki tercüme kapsamında çok sayıda işi son derece başarılı bir şekilde tamamladık. Aşağıdaki listede hukuki çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı örnekler veriliyor:

Ticari İşletme Hukuku, Evlenmenin İptali Davaları, İthalat Tebliği, Ticari Sözleşmeler, Vekalet Sözleşmeleri, İbranameler, Kiralama Sözleşmeleri, Dernek Hukuku, Trafik Hukuku, İhale Evrakları, Basın Hukuku, Eğlence Hukuku, Yetkilendirme Belgeleri, Dava Evrakı, Hukuk Sistemleri, Dernek Tüzükleri, Ruhsatnameler, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Mülk Hukuku, Mülkiyet Hukuku, Enerji Hukuku, Din ve Devlet Hukuku, Lisans Sözleşmeleri, Vergi Hukuku, Usul Hukuku, Seçim Hukuku, Tapu ve Kadastro Hukuku, Sponsorluk Anlaşması, Kanunlar, Akreditifler, Hukuki Pazarlama, Karşılaştırmalı Hukuk, Bankacılık Evrakları, Kuruluş Gazetesi, Geçici Teminat Mektupları, Faaliyet Raporları, Konsorsiyum Beyannameleri, Hukuki Dış Metin, Ulaşım Hukuku, Muvafakatnameler, Ticari Belgeler, İmar Hukuku, Uluslararası Doğum Belgeleri, İslam Hukuku, Boşanma Kararları, Leasing Evrakı, Medya Hukuku, Marka Hukuku, Odit Raporları, İzin Belgeleri, Sponsorluk Sözleşmesi, İdarenin Sorumluluğu Davaları, İnceleme Raporları, İnternet Hukuku, Yasal Mevzuat, Ticaret Belgeleri, İcra Hukuku, Telefon Görüşmeleri, Ölüm Belgeleri, Hizmet Sözleşmeleri, İdari Şartnameler, Sicil Tasdiknameleri.

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

Tercüme firmamızı sektördeki rakiplerinden farklı kılan önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin başlangıcından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite süreçleridir.

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

Bugünün dünyasında en kaliteli tercümelerin sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız sadece kendi ana dillerinde hukuki tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi konusunda ülkemizin en başarılı firması: Semantik Çeviri

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi ile alakalı tüm istekleriniz ya da sorularınız için çeviri firmamıza e-posta gönderebilir ya da isterseniz doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Niçin Semantik Çeviri Bürosu?

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

Semantik Tercüme olarak sadece ülkemizin kent merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunluğunda da hukuk çevirisi hizmetleri vermekteyiz. Sicil Tasdiknamesi Tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlamaktayız.

Erzincan – Refahiye, Ordu – Çatalpınar, Kocaeli – Körfez, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Burdur – Ağlasun, Batman – Hasankeyf, Manisa – Akhisar, Bayburt – Demirözü, Edirne – Süloğlu, Bilecik – Pazaryeri, Kastamonu – Hanönü, Tunceli – Ovacık, Kocaeli – Gebze, Aksaray – Ortaköy, Konya – Yalıhüyük, Sinop – Ayancık, Düzce – Gölyaka, Kırklareli – Pehlivanköy, Elazığ – Kovancılar, Isparta – Senirkent, Hakkari – Yüksekova, Kahramanmaraş – Elbistan, Bilecik – Gölpazarı, Zonguldak – Devrek, Bartın – Ulus, Çorum – Dodurga, Düzce – Yığılca, Kars – Sarıkamış, Isparta – Yenişarbademli, Bartın – Amasra, Muğla – Dalaman, Elazığ – Arıcak, Burdur – Tefenni, Bingöl – Solhan, Burdur – Çavdır, Bingöl – Genç, Samsun – Vezirköprü, Düzce – Akçakoca, Kastamonu – Şenpazar, Ardahan – Göle, Osmaniye – Düziçi, Sinop – Durağan, Afyonkarahisar – Hocalar, Şanlıurfa – Akçakale, Hatay – Belen, Erzurum – Hınıs, Hatay – Dörtyol, Çanakkale – Eceabat, Trabzon – Köprübaşı, Aydın – Buharkent, Çankırı – Bayramören, Amasya – Merzifon, Erzurum – Tortum, Aksaray – Güzelyurt, Tunceli – Pertek, Malatya – Yazıhan, Şırnak – Silopi, Eskişehir – Çifteler, Bingöl – Yayladere, Düzce – Çilimli, Mardin – Dargeçit, Bartın – Kurucaşile, Batman – Gercüş, Sakarya – Erenler, Sivas – Suşehri, Sivas – Gölova, Hatay – Altınözü, Giresun – Bulancak, Amasya – Suluova, İstanbul – Kadıköy

Ekibimizdeki tüm dil uzmanlarının mesleki bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımız için yatırım yapmak ve onlar için iyi bir çalışma ortamı oluşturmak en önemli önceliklerimizden biridir.
Kalitenin değerinin farkındaysanız ve uygun fiyatlarla hızlı, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri almak istiyorsanız sizin her zaman yanınuzdayız.

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet için müşterilerimizden bizi çok sevindiren e-posta mesajları alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

 • Bizim için çeviri belleği (Translation Memory) hazırlamış olduğunuz için çeviriye ayırdığımız bütçeyi azalttık. Semantik Tercüme’yi seçmekle yerinde bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Kullandığınız teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Sizi tanıdığımız tüm şirketlere öneriyoruz. Yönetim Kurulu Üyesi
 • Sicil Tasdiknamesi Tercümesi kapsamında iyi bir tercüme şirketi bulmak çok kolay değil. Bu alanda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Tercüme Bürosu. Hukuksal terimlere hakimiyetleri gerçekten çok etkileyici.
  (Hukuk Bürosu Ortağı)
 • Uygun fiyatlar, eşsiz kalite… Bizleri hukuksal çeviri kaygısından tamamen kurtardığınız için çok teşekkürler.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Çeviri bürolarıyla işbirliği yapmak kurumumuz için hep bir problem olmuştu. Semantik Tercüme Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Tecrübeli tercümanları ve proje yöneticileri ile çok iyi hizmet verdiklerini bildirmek istiyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Semantik Tercüme’yi bana hozalarım çok methetmişti. Hukuk tarihine ilişkin doktora tezimin İspanyolcaya çevirisi çok iyi oldu. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Uzman Doktor – Araştırmacı)
 • Şirketinizin proje koordinatörleri hakikaten çok çok başarılılar. çeviri ve yerelleştirme projelerimizin tamamında projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli temas kurarak ihtiyaç olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Proje süreçleri konusunda bize sürekli bilgi ilettiler. Sizinle işbirliği yapmak keyif veriyor.
  Ticaret Müdürü
 • Hukuksal çeviriler bu kadar iyi olmanıza çok şaşırdım. Bu konuda daha önce projelerimizi teslim ettiğimiz yabancı çeviri bürolarının hepsinden daha iyi hizmet sunuyorsunuz.
  (Özel Hastane Sahibi)
 • Bugüne kadar işbirliği yaptığımız bütün tercüme bürolarından ne kadar da farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir ve disiplinli çalışmalarınız ve yüksek olmayan fiyatlarınız için sizlere teşekkür ederim.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Hukuki tercüme bizim açımızdan çok kritik. Hukuki belgelerde söz konusu olabilecek en ufak bir tercüme hatası müşterilerimizin maddi ve manevi zararlara uğramalarına yol açabilir. Semantik Çeviri Bürosu işlerimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Mahkeme dosyamızın Yunancaya tercümesinde çok profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. Hukuksal tercümelerdeki becerinize hayran kaldım. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Hukuk Bürosu Yöneticisi)
 • Kira sözleşmelerimizi Tüm avrupa dillerine hakkını vererek çevirdiniz. Masa üstü yayıncılık alanında da çok iyisiniz. Artık her zaman Semantik Çeviri Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür)
 • Kurumumuz için hazırlamış olduğunuz Türkçe – Fransızca hukuk sözlüğü gerçekten bizim çok işimizi gördü. Aradan onca sene geçmiş olmasına rağmen halen sözlüğümüzden yararlanmayı sürdürüyoruz.
  (Hukuk Şirketi Sahibi)

Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

Yazan : Gizem Kaynak

anahtar sözcük kümesi
tercüme bürosu, hukuki çeviri, çeviri bürosu, sözleşme çevirisi, Sicil Tasdiknamesi Tercümesi, sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, hukuki tercüme, hukuk çevirisi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog