Kontrol Belgesi Çevirileri

Kontrol Belgesi Çevirileri konusunda hukuk çevirisi sektörünün en iyi firmasından destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin bu alanda en iyisi olan tercüme şirketimiz, hukuki çeviri ve yerelleştirme projelerinde uluslar arası düzeyde uzmanlığa sahibidir. Hukuk çevirisi tüm tercümanlarımız, en az 10 yıl tecrübeli, üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun uzmanlardır. Tercüme büromuz sahip olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi, başarılı çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine mümkün olan en iyi kalitede hukuki çeviri hizmetleri sunuyor. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde avukatlar, belediyeler, devlet kurum ve kuruluşları, hukuk büroları, çok uluslu firmalar ve orta ölçekli firmalar ve kobiler yer almaktadır.
Genel olarak bakıldığında hukuki çeviriler tercümenin en çetin alanıdır. Bu tür çevirilerde yapılabilecek küçük bir hata bile şahıslar ve şirketlerin parasal zararlar görmelerine, iyi imajlarını kaybetmelerine ve ayrıca kanuni yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuki tercüme sektörünün en fazla tercih edilen kurumu olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, müşterilerimizin takdirine layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kontrol Belgesi Çevirileri alanında da sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin yalnızca kent merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin büyük çoğunluğunda da çeviri çözümleri sağlamaktayız. Kontrol Belgesi Çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlamaktayız.

Malatya – Kuluncak, Uşak – Sivaslı, Batman – Kozluk, Konya – Emirgazi, Çanakkale – Ezine, Muğla – Datça, İzmir – Seferihisar, Kayseri – İncesu, Siirt – Şirvan, Mardin – Mazıdağı, Osmaniye – Toprakkale, Bolu – Göynük, Balıkesir – Balya, Eskişehir – Han, Muş – Varto, Kütahya – Hisarcık, Tokat – Turhal, Eskişehir – Odunpazarı, Amasya – Hamamözü, Aksaray – Güzelyurt, Şanlıurfa – Hilvan, Bursa – İznik, Zonguldak – Gökçebey, Bitlis – Hizan, Hakkari – Çukurca, Muğla – Ortaca, Çorum – Ortaköy, Osmaniye – Bahçe, Bitlis – Güroymak, Gümüşhane – Kelkit, Eskişehir – Mihalgazi, Bayburt – Demirözü, Elazığ – Kovancılar, Zonguldak – Ereğli, Artvin – Murgul, Osmaniye – Düziçi, Erzincan – Kemaliye, Kayseri – Pınarbaşı, Sinop – Gerze, Kırşehir – Çiçekdağı, Niğde – Çamardı, Aksaray – Sarıyahşi, Adana – Aladağ, Kocaeli – Darıca, Erzincan – İliç, Mersin – Erdemli, Çorum – Dodurga, Bingöl – Adaklı, İzmir – Çeşme, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Konya – Akşehir, Aydın – İncirliova, İstanbul – Bayrampaşa, Eskişehir – Çifteler, Kocaeli – Derince, Denizli – Kale, Artvin – Ardanuç, Sakarya – Kaynarca, Kayseri – Develi, Uşak – Banaz, Şırnak – Silopi, Samsun – Çarşamba, Gaziantep – Karkamış, Tunceli – Hozat, İstanbul – Büyükçekmece, Afyonkarahisar – Şuhut, Kütahya – Emet, Yozgat – Kadışehri, Kırklareli – Vize, Siirt – Kurtalan

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana hukuki çeviriler alanında sayısız projeyi her zaman başarıyla tamamladık. Bu listede hukuki tercüme hizmeti sunduğumuz konulardan belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Şirket Tüzükleri, Sözleşme Hukuku, Dernek Hukuku, Tutanaklar, Opsiyon Sözleşmeleri, Toplantı Tutanakları, Manevi Tazminat Hukuku, Seyahat Hukuku, Haksız Fiil, Ulaşım Hukuku, İmar Davaları, Enerji Hukuku, İflas Hukuku, Hukuk Bilimi, Sosyal Sigortalar Hukuku, İptal Davaları, İstihkak Davaları, Vatandaşlık Hukuku, Kuruluş Gazetesi, Muvafakatnameler, İstinabe Yazışmaları, Dini Hukuk, İmar Hukuku, Gizlilik Sözleşmeleri, Anayasa Hukuku, Pasaportlar, Kriptografi Hukuku, Oturum Hukuku, Nafaka Davalar, Hukuk ve Ceza, Nüfus Cüzdanı, Siyasal Hukuk, Kanun ve Yönetmelikler, Kanun Hükmünde Kararnameler, Hukuki Gerçekçilik, Hukuki Makale, Finans Bültenleri, Konut Hukuku, Hukuki Dış Metin, Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Bilişim Hukuku, Hukuki Kaynak, Ruhsatlar, Emeklilik Hukuku, İhbarnameler, İdare Hukuku, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, İhale Dosyaları, Avrupa Hukuku, Yıllık Raporlar, Fon Bültenleri, Ön Protokoller, İnceleme Raporları, İstirdat Davaları, Miras Hukuku, Patent Başvuruları, Göçmen Hukuku, Hisse Alım Sözleşmeleri, Silah Hukuku, Evlenmeye İzin Davaları, Mülk Hukuku, Sigorta Poliçeleri, Trust Hukuku, Askeri Hukuk, Kontrol Belgeleri, İcra ve İflas Hukuku, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Uyruk Değiştirme Belgeleri, Sosyalist Hukuk, İdarenin Sorumluluğu Davaları, Hekim Ceza Hukuku, Alacak Hukuku, İhale Şartnameleri, Ticari Sözleşmeler, Şartnameler, Teklif Mektupları, İdari Hukuk.

Kontrol Belgesi Çevirileri

Kontrol Belgesi Çevirileri ile alakalı istekleriniz ve talepleriniz için çeviri büromuza mail yollayabilir ya da isterseniz bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Şirketiniz için kalite gerçekten vaz geçilmez ise ve olabilecek en iyi fiyatlarla kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir tercüme hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme size her zaman destek olmaya hazır.
Çeviri firmamızı diğer rakiplerinden ayrı kılan önemli noktalar üstün teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki ilkelerimiz, yaptığımız işin bütün aşamalarında uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.
Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimize çok sayıda dilde her çeşit hukuki çeviri çözümleri sağlamaktayız. Kontrol Belgesi Çevirileri hizmeti sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Almanca kontrol Belgesi Çevirileri, Felemenkçe kontrol Belgesi Çevirileri, Kürtçe kontrol Belgesi Çevirileri, Farsça kontrol Belgesi Çevirileri, Süryanice kontrol Belgesi Çevirileri, Letonca kontrol Belgesi Çevirileri, Flamanca kontrol Belgesi Çevirileri, İspanyolca kontrol Belgesi Çevirileri, Urduca kontrol Belgesi Çevirileri, Azerice kontrol Belgesi Çevirileri, Sanskritçe kontrol Belgesi Çevirileri, Gürcüce kontrol Belgesi Çevirileri, Çeçence kontrol Belgesi Çevirileri, Kırgızca kontrol Belgesi Çevirileri, Malayca kontrol Belgesi Çevirileri, Kazakça kontrol Belgesi Çevirileri, Japonca kontrol Belgesi Çevirileri, Tayvanca kontrol Belgesi Çevirileri, İrlandaca kontrol Belgesi Çevirileri, İbranice kontrol Belgesi Çevirileri, Türkmence kontrol Belgesi Çevirileri, İngilizce kontrol Belgesi Çevirileri, Fince kontrol Belgesi Çevirileri, Endonezce kontrol Belgesi Çevirileri, Çekçe kontrol Belgesi Çevirileri, Hırvatça kontrol Belgesi Çevirileri, Rumca kontrol Belgesi Çevirileri, Moldovca kontrol Belgesi Çevirileri, Tatarca kontrol Belgesi Çevirileri, Çince kontrol Belgesi Çevirileri, Fransızca kontrol Belgesi Çevirileri, Katalanca kontrol Belgesi Çevirileri, Hollandaca kontrol Belgesi Çevirileri, Filipince kontrol Belgesi Çevirileri, Bulgarca kontrol Belgesi Çevirileri, Yunanca kontrol Belgesi Çevirileri, Türkçe kontrol Belgesi Çevirileri, Özbekçe kontrol Belgesi Çevirileri, Moğolca kontrol Belgesi Çevirileri, Ukraynaca kontrol Belgesi Çevirileri, Boşnakça kontrol Belgesi Çevirileri, Gagavuzca kontrol Belgesi Çevirileri, Uygurca kontrol Belgesi Çevirileri, İtalyanca kontrol Belgesi Çevirileri, Rusça kontrol Belgesi Çevirileri, Ermenice kontrol Belgesi Çevirileri.

Kontrol Belgesi Çevirileri

Bugünün dünyasında iyi çevirilerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Kontrol Belgesi Çevirileri

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden çok sayıda değerli müşterimizden övgü içeren onlarca mektup bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bir kısmını sizinle paylaşıyoruz.

 • Tercüme büronuzun müşteri temsilcileri gerçekten çok başarılı. tercüme ve lokalizasyon projelerimizin tamamında projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurarak gereken yerlerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin ilerleyişi ile ilgili olarak bize sürekli bilgi aktardılar. Onlarla işbirliği yapmak keyif veriyor.
  Genel Müdür
 • Çok iyi fiyat, müthiş kalite… Hukuk büromuzu yerelleştirme ve çeviri stresinden tamamen kurtardığınız için teşekkür ediyorum size.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Hukuki tercümeler bu kadar becerikli olmanıza o kadar şaşırdım ki. Bu konuda geçmişte bize hizmet sağlayan yabancı çeviri firmalarından daha profesyonel hizmet sağlıyorsunuz.
  (Akademisyen)
 • Firmanızı bana bir dostum tavsiye etmişti. Hukuk tarihine ilişkin doktora tezimin Bulgarcaya çevirisi harika oldu. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Avukat)
 • Hukuki tercümeler şirketimiz açısından çok kritik. Hazırlamış olduğumuz hukuki belgelerde söz konusu olabilecek en ufak bir tercüme hatası müvekillerimizin maddi ve manevi zararlara uğramalarına yol açabilir. Semantik Dil Hizmetleri Belgelerimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hukuk Şirketi Yöneticisi)
 • Geçmişte işbirliği yaptığımız tüm çeviri şirketlerinden oldukça farklısınız. Kaliteniz, doğru ve özenli çevirileriniz ve bize sunduğunuz rekabetçi için sizlere teşekkür ederim.
  (Genel Müdürü)
 • Kontrol Belgesi Çevirileri kapsamında uygun bir çeviri şirketi bulmak hiç de kolay değil. Bu işte uzmanlık ve tecrübe sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Hukuki terimlere hakimiyetleri gerçekten etkileyici.
  (Hukuk Bürosu Müdürü)
 • Ticari sözleşmelerimizi 30’dan fazla dile hakkını vererek çevirdiniz. Hukuki terminolojiyi çok iyi biliyorsunuz. Bundan hep Semantik Tercüme ile çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Dava evrakımızın Bulgarcaya tercüme edilmesinde çok profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Hukuksal tercümeler alanındaki ustalığınız tartışılmaz. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Hukuk firmamız için hazırlamış olduğunuz Almanca – Türkçe hukuk sözlüğü bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan onca sene geçmiş olmasına rağmen halen sözlüğümüzden faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Çeviri şirketleriyle birlikte çalışmak firmamız için ciddi bir problem haline gelmişti. Semantik Çeviri ile bu sorundan kurtulduk. Deneyimli, profesyonel kadroları ile çok nitelikli hizmet sağladıklarını özellikle bildirmek istiyorum.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Bizim için çeviri belleği (TM) oluşturduğunuz için artık çeviri için daha az para harcıyoruz. Kurumunuzu seçmekle çok iyi bir karar vermişiz. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Sizi tanıdığımız tüm şirketlere tavsiye ediyoruz. İç Satın Alma Müdürü

Kontrol Belgesi Çevirileri konusunda başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Kontrol Belgesi Çevirileri

Kontrol Belgesi Çevirileri alanında ülkemizin en başarılı firması: Semantik Tercüme

Ekibimizdeki tüm elemanların bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve sektördeki gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba sarf etmek ve onlar için iyi bir çalışma ortamı oluşturmak temel önceliklerimizden biridir.

Kontrol Belgesi Çevirileri

Yazan : Pelin Erbatur

metindeki bazı etiketler
hukuki çeviri, tercüme bürosu, hukuki tercüme, hukuk çevirisi, hukuk tercümesi, sözleşme çevirisi, çeviri bürosu, Kontrol Belgesi Çevirileri, sözleşme tercümesi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog