Kontrat Tercümeleri

Kontrat Tercümeleri için hukuk çevirisi sektörünün en güvenilir firmasıyla çalışabilirsiniz.

Kahire ve İstanbul’da şubeleri olan Semantik Dil Hizmetleri, hukuki çeviri ve tercümelerde dünya çapında bir uzmanlık sahibidir. Hukuki sözleşme metinleri üzerinde çalışmakta olan tercümanlarımız, minimum 10 yıllık tecrübeye sahip, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerini bitirmiş kişilerdir. Tercüme şirketimiz bilgi birikimi ve tecrübesi, konusunun en iyileri olan çevirmenleri proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine hem en iyi kalitede hem de güvenilir hukuki tercüme hizmetleri sunuyor. Şirketimizin müşterileri arasında devlet kurum ve kuruluşları, global hukuk büroları, orta ölçekli firmalar ve kobiler, belediyeler, avukatlar ve çok uluslu firmalar bulunmaktadır.
Hukuksal alandaki tercümeler çevirinin en fazla uzmanlık gerektiren alanlarından biridir. Bu tip çevirilerde yapılabilecek en küçük bir hata dahi kişilerin ve firmaların maddi zararlara uğramalarına, saygınlıklarını kaybetmelerine ve bununla birlikte kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına yol açabilir. Hukuk çevirisi konusunda en fazla müşteriye sahip kurumu olarak müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için büyük bir çaba harcıyoruz. Kontrat Tercümeleri alanında da müşterilerimize hizmet sunmaktan sevinç duyuyoruz.

Kontrat Tercümeleri ile alakalı bütün istekleriniz ve talepleriniz için tercüme şirketimize bir e-mail atabilir ya da bizimle telefon ile iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Kontrat Tercümeleri ihtiyaçlarınız için doğru adres: Semantik Dil Hizmetleri

Kontrat Tercümeleri

Kalite firmanız için gerçekten çok önemli ise ve en uygun fiyatlarla güvenebileceğiniz ve doğruluğundan emin olacağınız çeviri hizmetine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size her zaman destek olmaya hazırız.
Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiyemizin kent merkezlerinde değil aynı zamanda bütün ilçelerinde de çeviri hizmeti sunuyoruz. Kontrat Tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet vermekteyiz.

Düzce – Cumayeri, Rize – Güneysu, Konya – Selçuklu, Düzce – Yığılca, Isparta – Şarkikaraağaç, Sinop – Türkeli, Karaman – Başyayla, Bursa – Karacabey, Kayseri – Yeşilhisar, Amasya – Suluova, Adıyaman – Besni, Adana – Karaisalı, İzmir – Güzelbahçe, Bursa – Nilüfer, Samsun – Ondokuzmayıs, Muğla – Ula, Aydın – Didim, Ankara – Çamlıdere, Kars – Digor, Zonguldak – Ereğli, Muş – Hasköy, Burdur – Çavdır, Edirne – Meriç, Edirne – Enez, Bartın – Ulus, Afyonkarahisar – Sandıklı, Kars – Akyaka, Zonguldak – Gökçebey, Muş – Bulanık, Manisa – Sarıgöl, Yozgat – Aydıncık, Tekirdağ – Şarköy, Eskişehir – Seyitgazi, Muğla – Datça, Rize – İkizdere, Tokat – Pazar, Iğdır – Aralık, Bingöl – Yedisu, Ardahan – Çıldır, Muğla – Dalaman, Ankara – Beypazarı, Kırıkkale – Keskin, Ağrı – Tutak, Trabzon – Akçaabat, Mardin – Mazıdağı, Kırıkkale – Balışeyh, Mardin – Midyat, Bitlis – Güroymak, Kırklareli – Vize, Kayseri – Pınarbaşı, Iğdır – Tuzluca, Trabzon – Vakfıkebir, Gaziantep – Araban, Kocaeli – Dilovası, Malatya – Akçadağ, Konya – Akşehir, Erzurum – Hınıs, Samsun – Vezirköprü, Bursa – Osmangazi, Giresun – Tirebolu, Erzurum – Çat, Kahramanmaraş – Pazarcık, Erzurum – Karaçoban, Malatya – Kale, Burdur – Ağlasun, Hakkari – Şemdinli, Zonguldak – Çaycuma, Gaziantep – Yavuzeli, Afyonkarahisar – Çay, Bilecik – İnhisar

Bizi tercih etmelisiniz çünkü:

Kontrat Tercümeleri

Ekibimizdeki tüm çevirmenlerin kendilerini daha da geliştirebilmeleri ve sektörümüzdeki gelişmeleri izleyebilmeleri için eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlara ideal bir çalışma ortamı sunmak en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Kontrat Tercümeleri

Günümüzde en yüksek kaliteli tercümelerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tüm çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.
Tercüme şirketimizi bütün rakiplerinden ayrı kılan önemli noktalar üstün teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, ve çeviri işleminin bütün fazlarında uygulamakta olduğumuz kalite süreçleridir.

Kontrat Tercümeleri

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sözleşme tercümesi alanında sayısız işi başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda yer alan listede hukuki tercüme hizmeti sunduğumuz konu başlıklarından bazı örnekler yer alıyor:

Sağlık Hukuku, Kamu Sağlığı Hukuku, Kiralama Sözleşmeleri, Yabancılar Hukuku, Distribütörlük Sözleşmeleri, Hukuk Sistemleri, Eğlence Hukuku, İnternet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Ceza Hukuku, Yönetmelikler, Sanık İfadeleri, Satış Sözleşmeleri, Vergi Evrakı, Kontratlar, Gizlilik Sözleşmeleri, Kira Sözleşmeleri, Kesin Kabul Tutanakları, Ön Protokoller, Anayasa Hukuku, Sosyalist Hukuk, Akademik Yayınlar, İş Takibi, Telsiz Yönetmeliği, Usul Hukuku, Kararnameler, Kira Hukuku, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Vakıflar Hukuku, Dernek Hukuku, İptal Davaları, Oda Sicil Kaydı, Uluslararası Doğum Belgeleri, Kredi Belgeleri, Sosyal Hukuk, İthalat Tebliği, Vasiyetnameler, Tıbbi Hukuk, Şirket Profilleri, Uluslararası Özel Hukuk, Fikri Mülkiyet Hukuku, Göç Kanunu, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, İflas Ceza Hukuku, Gümrük Tutanakları, Ticaret Sicilleri, Emeklilik Hukuku, Tazminat Hukuku, Opsiyon Sözleşmeleri, Protokoller, Çevre Hukuku, Odit Raporları, Dava Belgeleri, Ruhsatnameler, Taşeron Sözleşmeleri, Ortak Hukuk, Alacak Hukuku, Şartnameler, Bilişim Hukuku, İşletme Hukuku, Anlaşmalar, İcra Takip Davaları, Taşımacılık Hukuku, Mimar Hukuku, Patent Başvuruları, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Deniz Ticaret Hukuku, Sigorta Zeyilnameleri, Ölüm Belgeleri, Apostiller.

Vermekte olduğumuz üstün kaliteli hizmet için değerli müşterilerimizden bizi mutlu eden e-mail mesajları almaktayız. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını sizinle paylaşıyoruz.

Dünyanın dört bir yanında bulunan kurumsal müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde hukuki tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktayız. Kontrat Tercümeleri hizmeti sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Fransızca kontrat Tercümeleri, Ukraynaca kontrat Tercümeleri, Kürtçe kontrat Tercümeleri, İsveççe kontrat Tercümeleri, Makedonca kontrat Tercümeleri, Azerice kontrat Tercümeleri, Tatarca kontrat Tercümeleri, Romence kontrat Tercümeleri, Farsça kontrat Tercümeleri, Yunanca kontrat Tercümeleri, Ermenice kontrat Tercümeleri, Türkçe kontrat Tercümeleri, Çekçe kontrat Tercümeleri, Uygurca kontrat Tercümeleri, Kırgızca kontrat Tercümeleri, Çeçence kontrat Tercümeleri, İngilizce kontrat Tercümeleri, Endonezce kontrat Tercümeleri, Özbekçe kontrat Tercümeleri, Flamanca kontrat Tercümeleri, Hollandaca kontrat Tercümeleri, Çince kontrat Tercümeleri, İtalyanca kontrat Tercümeleri, Türkmence kontrat Tercümeleri, Bulgarca kontrat Tercümeleri, Zuluca kontrat Tercümeleri, Gürcüce kontrat Tercümeleri, Hırvatça kontrat Tercümeleri, Japonca kontrat Tercümeleri, Rusça kontrat Tercümeleri, İzlandaca kontrat Tercümeleri, Tacikçe kontrat Tercümeleri, İspanyolca kontrat Tercümeleri, Hintçe kontrat Tercümeleri, Süryanice kontrat Tercümeleri, Almanca kontrat Tercümeleri, Kazakça kontrat Tercümeleri, İbranice kontrat Tercümeleri, Gagavuzca kontrat Tercümeleri, Lehçe kontrat Tercümeleri, Malayca kontrat Tercümeleri, Slovence kontrat Tercümeleri, Tayvanca kontrat Tercümeleri, Bangladeşçe kontrat Tercümeleri, Slovakça kontrat Tercümeleri, Arnavutça kontrat Tercümeleri.

Kontrat Tercümeleri

Yazan : Gizem Kaynak

metin içinde geçen anahtar sözcükler
Kontrat Tercümeleri, hukuki tercüme, hukuk çevirisi, sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, hukuki çeviri, sözleşme çevirisi, tercüme bürosu, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog