Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu konusunda hukuki çeviri sektörünün en güvenilir şirketinden destek alabilirsiniz.

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan tercüme firmamız, hukuksal tercümelerde uzmandır. Hukuki metinler üzerinde çalışmakta olan çevirmen ve tercümanlarımız uzun yıllara dayanan tercüme deneyimine sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerini bitirmiş dilbilim uzmanlarıdır. Semantik Dil Hizmetleri teknolojiyi kullanma becerisi, üstün yetenekli çevirmenleri, profesyonel proje yöneticileri ile müşterilerine üstün kalitede ve uygun fiyatla tercüme hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin müşterileri arasında avukatlar, hukuk şirketleri, orta ölçekli firmalar ve kobiler, devlet kurum ve kuruluşları, holding firmaları ve üniversiteler bulunmaktadır.
Hukuksal tercümeler tercümenin en fazla uzmanlık gerektiren konuları arasında yer alır. Böyle tercümelerde oluşabilecek en küçük bir hata bile kişilerin ve firmaların maddi zararlara uğramalarına, iyi imajlarını kaybetmelerine ve ayrıca kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Hukuk tercümeleri konusunda en fazla müşteriye sahip firması olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için yoğun çaba gösteriyoruz. Hukuki Çeviri Bürosu için de sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu alanındaki istekleriniz ya da sorularınız için firmamıza bir e-posta mesajı atabilir veya bunun yerine doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuki Çeviri Bürosu

Semantik Tercüme olarak sadece Türkiyemizin il merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin tümünde sözlü ve yazılı çeviri çözümleri sunmaktayız. Hukuki Çeviri Bürosu için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kilis – Polateli, Çanakkale – Bayramiç, Erzincan – Refahiye, Kütahya – Emet, Antalya – Finike, Sivas – Gürün, Gaziantep – Nurdağı, Adıyaman – Gerger, Ordu – Mesudiye, Kırklareli – Kofçaz, Gaziantep – İslahiye, Tunceli – Pülümür, Sinop – Durağan, Tunceli – Pertek, Diyarbakır – Çüngüş, Sinop – Ayancık, Elazığ – Palu, Gümüşhane – Köse, Aksaray – Ağaçören, Mersin – Mut, Kırıkkale – Çelebi, Artvin – Ardanuç, Amasya – Merzifon, Van – Çaldıran, Giresun – Çanakçı, Bartın – Kurucaşile, Düzce – Yığılca, Erzurum – Tekman, Çankırı – Korgun, Erzurum – Narman, Samsun – Terme, Denizli – Çameli, Hakkari – Çukurca, Edirne – Süloğlu, Çankırı – Bayramören, Kars – Kağızman, Batman – Beşiri, Sivas – Şarkışla, Bilecik – İnhisar, Nevşehir – Acıgöl, Ardahan – Damal, Malatya – Doğanşehir, Adana – Sarıçam, Karaman – Ayrancı, Rize – Derepazarı, Kayseri – İncesu, Elazığ – Ağın, İstanbul – Avcılar, Hatay – Erzin, Bilecik – Bozüyük, Kütahya – Tavşanlı, İzmir – Selçuk, Giresun – Çamoluk, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Bartın – Ulus, Giresun – Keşap, Kahramanmaraş – Ekinözü, Kırşehir – Akçakent, Bitlis – Mutki, Denizli – Bekilli, Hakkari – Yüksekova, Giresun – Eynesil, Bursa – Keles, Niğde – Çamardı, Batman – Hasankeyf, Yalova – Termal, Mardin – Dargeçit, Kırklareli – Pehlivanköy, Antalya – Aksu, Antalya – Korkuteli

Kalitenin değerinin gerçekten bilincindeyseniz ve en iyi fiyatlarla hızlı, doğru ve güvenilir tercüme hizmeti almak istiyorsanız Semantik Çeviri olarak size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

10 yılı aşkın bir süredir sözlü ve yazılı hukuki tercüme sektöründe yüzlerce projeyi her zaman başarıyla sonuçlandırdık. Bu listede hukuki çeviri çözümleri verdiğimiz konulardan bazı örnekler yer alıyor:

Miras Hukuku, Kontratlar, Sosyal Hukuk, Eleştirel Hukuk Çalışmaları, Telif Hakları Hukuku, Leasing, İslam Hukuku, İbranameler, Yetkilendirme Belgeleri, Vergi Mevzuatı, Kararnameler, Yabancılar Hukuku, Taşeron Sözleşmeleri, Hukuki Kaynak, Dava Evrakı, Sanık İfadeleri, Babalık Davaları, Acente Hukuku, Akademik Makaleler, Şirket Profilleri, İmza Sirkülerleri, Şirketler Hukuku, Leasing Belgeleri, Gümrük Tutanakları, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Ticari İşletme Hukuku, Uluslararası İnsan Hakları Hukuku, İhale Şartnameleri, İcra ve İflas Hukuku, Ticari Hukuk, Hukuki Şekilcilik, Odit Raporları, Sabıka Kaydı Belgeleri, İş Hukuku, Telsiz Yönetmeliği, Adli Sicil Kayıtları, Mahkeme Kararları, Evlenme Cüzdanları, İmzaya ve Borca İtiraz, Sözleşmeler, Ekonomi Hukuku, Kira Hukuku, Nafaka Davalar, Sosyalist Hukuk, Senetler, Enerji Hukuku, İthalat Tebliği, Hukuk Bilimi, İş teklifleri, İnceleme Raporları, Avrupa Birliği Hukuku, İmar Hukuku, Vergi Hukuku, Pasaportlar, Kredi Belgeleri, Yabancı Yargı Kararı, Ticari Mevzuat, Telefon Görüşmeleri, Faaliyet Raporları, Manevi Tazminat Hukuku, Kredi Evrakı, Dini Hukuk, İdari Şartnameler, Kredi Anlaşmaları, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Konsorsiyum Beyannameleri, Ariyet Sözleşmeleri, Kanun Hükmünde Kararnameler, Kamu İhale Genel Tebliği, Toplantı Tutanakları, Aile Hukuku, Ekspertiz Raporları, Hizmet Sözleşmeleri, Leasing Evrakı, Mali Tüzükler, Hekim Ceza Hukuku, Uluslararası Hukuk, Sicil Gazeteleri, Hukuki Pozitivizm.

Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Çeviri

Hukuki Çeviri Bürosu

Niçin başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Günümüz dünyasında yüksek kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet sayesinde bize güven duymakta çok sayıda müşterimizden övgü içeren sayısız mektup bize gönderiliyor. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Tercüme şirketimizi piyasadaki bütün rakiplerinden farklı kılan en önemli noktalar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, ahlaki ilkelere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin başından sonuna kadar ısrarla uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

Hukuki Çeviri Bürosu

Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan bireysel kurumsal müşterilerimize yüzden fazla dilde her türlü hukuki çeviri hizmetleri veriyoruz. Hukuki Çeviri Bürosu desteği sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Felemenkçe hukuki Çeviri Bürosu, Fince hukuki Çeviri Bürosu, Lehçe hukuki Çeviri Bürosu, Kırgızca hukuki Çeviri Bürosu, İrlandaca hukuki Çeviri Bürosu, İbranice hukuki Çeviri Bürosu, İspanyolca hukuki Çeviri Bürosu, Bulgarca hukuki Çeviri Bürosu, Korece hukuki Çeviri Bürosu, İngilizce hukuki Çeviri Bürosu, Tacikçe hukuki Çeviri Bürosu, Kazakça hukuki Çeviri Bürosu, Türkmence hukuki Çeviri Bürosu, Gagavuzca hukuki Çeviri Bürosu, Fransızca hukuki Çeviri Bürosu, Sırpça hukuki Çeviri Bürosu, Ukraynaca hukuki Çeviri Bürosu, Slovence hukuki Çeviri Bürosu, Filipince hukuki Çeviri Bürosu, Hırvatça hukuki Çeviri Bürosu, Danca hukuki Çeviri Bürosu, Türkçe hukuki Çeviri Bürosu, Japonca hukuki Çeviri Bürosu, Yunanca hukuki Çeviri Bürosu, Tayvanca hukuki Çeviri Bürosu, Farsça hukuki Çeviri Bürosu, Slovakça hukuki Çeviri Bürosu, Rusça hukuki Çeviri Bürosu, Moldovca hukuki Çeviri Bürosu, Zuluca hukuki Çeviri Bürosu, Çekçe hukuki Çeviri Bürosu, Hintçe hukuki Çeviri Bürosu, İsveççe hukuki Çeviri Bürosu, Norveççe hukuki Çeviri Bürosu, Katalanca hukuki Çeviri Bürosu, Sanskritçe hukuki Çeviri Bürosu, Almanca hukuki Çeviri Bürosu, Endonezce hukuki Çeviri Bürosu, İzlandaca hukuki Çeviri Bürosu, Hollandaca hukuki Çeviri Bürosu, Tatarca hukuki Çeviri Bürosu, Azerice hukuki Çeviri Bürosu, Özbekçe hukuki Çeviri Bürosu, Çince hukuki Çeviri Bürosu, İtalyanca hukuki Çeviri Bürosu, Macarca hukuki Çeviri Bürosu.

Ekibimizdeki tüm çevirmenlerin mesleki bilgilerini artırabilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba sarf etmek ve onlara mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sunmak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcüklerimize ilişkin liste
hukuki çeviri, hukuk çevirisi, hukuki tercüme, hukuk tercümesi, sözleşme çevirisi, tercüme bürosu, sözleşme tercümesi, Hukuki Çeviri Bürosu, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog