Hukuk Çevirileri

Hukuk Çevirileri için tek adres: Semantik Tercüme Bürosu

Türkiye’nin bu alanda en iyisi olan Semantik Dil Hizmetleri, hukuki tercüme projelerinde çok büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuksal sözleşme alanında çalışmakta olan tercüman ve çevirmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli, üniversitelerin hukuk bölümlerini bitirmiş uzmanlardır. Çeviri şirketimiz yılların tecrübesi ve bilgi birikimi başarılı çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine en iyi kalitede hukuki çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sağlıyor. Şirketimizin müşterileri arasında uluslararası hukuk büroları, holding firmaları, devlet kurum ve kuruluşları, avukatlar, kobiler ve üniversiteler yer almaktadır.
Hukuki alanlardaki çeviriler çeviri dünyasının en fazla uzmanlık gerektiren konusudur. Hukuki tercümelerde söz konusu olabilecek küçük bir hata bile gerçek ve tüzel kişilerin madi olarak zarar görmelerine, imaj yitirmelerine ve ayrıca kanuni yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuk çevirisi konusunda en beğenilen kurumu olarak müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hukuk Çevirileri için de değerli müşterilerimiz için hizmet üretmekten sevinç duyuyoruz.

Hukuk Çevirileri

Kaliteye gerçekten önem veriyorsanız ve en iyi fiyatlarla doğruluğundan emin olacağınız ve güvenebileceğiniz çeviri hizmetine ulaşmak istiyorsanız size yardımcı olmaya hazırız.

Niçin bizimle çalışmalısınız?

Artık küreselleşen dünyamızda yüksek nitelikli çevirilerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde hukuk çevirisi hizmeti üretiyorlar.

Hukuk Çevirileri

Hukuk Çevirileri ile ilgili istekleriniz ya da sorularınız için bize bir e-mail gönderebilir ya da arzu ederseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuk Çevirileri

Semantik Çeviri olarak yalnızca Türkiye’nin il merkezlerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de çeviri hizmetleri veriyoruz. Aşağıda Hukuk Çevirileri hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Çanakkale – Çan, Mersin – Anamur, Şırnak – Güçlükonak, Kars – Arpaçay, Sivas – Gemerek, Adana – Ceyhan, Trabzon – Of, Kırşehir – Kaman, Diyarbakır – Hani, Bitlis – Ahlat, Kahramanmaraş – Göksun, Eskişehir – İnönü, Adıyaman – Kahta, İstanbul – Adalar, Adıyaman – Sincik, Giresun – Tirebolu, Düzce – Akçakoca, Eskişehir – Han, Kastamonu – Tosya, Zonguldak – Gökçebey, İstanbul – Maltepe, Rize – Hemşin, Mardin – Yeşilli, Diyarbakır – Bağlar, Erzurum – Tekman, Giresun – Eynesil, Isparta – Şarkikaraağaç, Şanlıurfa – Suruç, Bursa – Yenişehir, Kütahya – Şaphane, Van – Çaldıran, Balıkesir – Kepsut, Hatay – Kırıkhan, Iğdır – Aralık, Erzurum – Tortum, Aydın – Köşk, Kırıkkale – Sulakyurt, Hatay – Altınözü, Bolu – Gerede, Kocaeli – Derince, Artvin – Murgul, Mersin – Bozyazı, Muş – Korkut, Bartın – Kurucaşile, Kastamonu – Abana, Bartın – Ulus, Eskişehir – Mihalıççık, Trabzon – Akçaabat, Kars – Kağızman, Burdur – Altınyayla, Kırklareli – Vize, Sinop – Ayancık, Antalya – Akseki, Batman – Sason, Kütahya – Emet, Kars – Sarıkamış, Erzincan – Üzümlü, Bursa – Harmancık, Kütahya – Domaniç, Antalya – Kumluca, Aydın – Germencik, Erzincan – Kemaliye, Karabük – Yenice, Tunceli – Pülümür, Hakkari – Yüksekova, Burdur – Gölhisar, Giresun – Keşap, Bursa – İnegöl, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Malatya – Doğanşehir

Hukuk Çevirileri

Şirketimizi piyasadaki bütün rakiplerimizden ayıran temel farklar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki etik prensiplerimiz, yürüttüğümüz tercüme projelerinin en başından en sonuna kadar yürüttüğümüz kalite süreçleridir.
Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize 100’den fazla dilde hukuki alanda çeviri hizmetleri sunuyoruz. Hukuk Çevirileri hizmeti sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Kürtçe hukuk Çevirileri, Japonca hukuk Çevirileri, Süryanice hukuk Çevirileri, Makedonca hukuk Çevirileri, Fransızca hukuk Çevirileri, Farsça hukuk Çevirileri, Çeçence hukuk Çevirileri, İspanyolca hukuk Çevirileri, Gürcüce hukuk Çevirileri, Katalanca hukuk Çevirileri, Hırvatça hukuk Çevirileri, Danca hukuk Çevirileri, Gagavuzca hukuk Çevirileri, Türkmence hukuk Çevirileri, İbranice hukuk Çevirileri, Kırgızca hukuk Çevirileri, Uygurca hukuk Çevirileri, Türkçe hukuk Çevirileri, Yunanca hukuk Çevirileri, Rumca hukuk Çevirileri, Çince hukuk Çevirileri, Rusça hukuk Çevirileri, Ukraynaca hukuk Çevirileri, Sırpça hukuk Çevirileri, Lehçe hukuk Çevirileri, Moldovca hukuk Çevirileri, İngilizce hukuk Çevirileri, Hollandaca hukuk Çevirileri, Letonca hukuk Çevirileri, Slovakça hukuk Çevirileri, Fince hukuk Çevirileri, Bangladeşçe hukuk Çevirileri, Filipince hukuk Çevirileri, İtalyanca hukuk Çevirileri, Almanca hukuk Çevirileri, Tacikçe hukuk Çevirileri, Sanskritçe hukuk Çevirileri, Kazakça hukuk Çevirileri, Norveççe hukuk Çevirileri, Bulgarca hukuk Çevirileri, Romence hukuk Çevirileri, Altayca hukuk Çevirileri, Malayca hukuk Çevirileri, Ermenice hukuk Çevirileri, Hintçe hukuk Çevirileri, Azerice hukuk Çevirileri.

1996 yılından bu yana sözlü ve yazılı hukuki çeviri alanında çok sayıda projeyi zamanında ve başarıyla tamamladık. Bu listede yazılı ve sözlü hukuki çeviri çözümleri verdiğimiz konu başlıklarından örnekler bulabilirsiniz:

İcra ve İflas Hukuku, Kapasite Raporları, Göç Kanunu, Vergi Cezası Hukuku, Avrupa Hukuku, İstinabe Yazışmaları, Yürütme Erki, Evlilik Cüzdanları, Taşeron Sözleşmeleri, Kuruluş Gazetesi, Hisse Alım Sözleşmesi, Yabancılar Hukuku, Mülkiyet Hukuku, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Haberleşme Yönetmeliği, Sözleşmeler, Tutanaklar, Kapanış Belgeleri, İş Takibi, Vatandaşlık Hukuku, Kamu Hukuku, Beyannameler, Evlenmenin İptali Davaları, İstirdat Davaları, Vergi Hukuku, Medeni Hukuk, Sosyal Sigortalar Hukuku, Evlilik Belgeleri, Babalık Davaları, Telif Hakları Hukuku, Basın Açıklamaları, Apostiller, İflas Ceza Hukuku, Hukuk Bilimi, Ticaret Sicil Gazetesi, Deniz Ticaret Hukuku, Avukatlık Hukuku, Askeri Hukuk, Hukuki Dış Metin, Bireysel Mahremiyet Hukuku, Tıp Hukuku, Ticaret Hukuku, Nakliyat Hukuku, Yasal Mevzuat, Vekalet Sözleşmeleri, İltica Hukuku, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Kamu İhale Kurumu, Alacak Hukuku, Ticari Hukuk, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Korumalı İşyerleri Hakkında Yönetmelik, Resmi Evrak, Bayilik Sözleşmeleri, Fikri Mülkiyet Hukuku, AB Mevzuatı, Hukuk ve Ceza, Silah Hukuku, Sicil Gazeteleri, Tıbbi Hukuk, İhale Dosyaları, Kurumlar Vergisi Beyannamesi, Ölüm Belgeleri, İslam Hukuku, Mal Rejiminden Kaynaklanan Dava, Konsolosluk Belgeleri, Özel Hukuk, Kararnameler, Odit Raporları, Seyahat Hukuku, İdari Şartnameler, Ticaret Sicilleri, Kira Hukuku.

Elemanlarımızın daha yetkin düzeye gelebilmeleri ve teknolojideki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara gönderiyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba harcamak ve onlara iyi bir çalışma ortamı sunmak en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Sunmakta olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde bize güven duymakta olan müşterilerimizden bizi çok mutlu eden e-posta mesajları bize ulaşıyor. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Hukuk Çevirileri

Hukuk Çevirileri için doğru adres: Semantik Çeviri Bürosu.

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar sözcük grubu
hukuk çevirisi, çeviri bürosu, hukuki çeviri, sözleşme çevirisi, tercüme bürosu, sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, hukuki tercüme, Hukuk Çevirileri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog