Biz Kimiz

sozlesme_tercumesi_0069Türkiye’nin en büyük tercüme firmalarından biri olan Semantik Tercüme Bürosu‘nun ana uzmanlık alanı hukuki tercüme ve tıbbi tercümedir. Semantik Tercüme Bürosu kurulduğu ilk günden bu yana sanayi şirketlerine, holding şirketlerine, banka ve finans kurumlarına, sigorta şirketlerine ve hukuk bürolarına kaliteli, doğru, güvenilir tercüme hizmetleri sağlamaktadır.

Neden bizi seçmelisiniz?

* Çeviri kalitesi bizim için her şey demektir. Koşullar ne olursa olsun kalitemizden hiç bir şekilde ödün vermiyoruz. Müşterilerimize, kaliteli, doğru, eksiksiz ve güvenilir çeviriler sunmak için yoğun çaba harcıyor, müşteri memnuniyetini artırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

*Teknolojiyi çok yakından takip ediyor, yüksek teknolojinin sunduğu tüm olanaklarından en iyi şekilde faydalanıyoruz. İleri teknolojiyi kullanarak hem çeviri kalitemizi artırıyor hem de çevirileri daha kısa sürede tamamlıyoruz. Çeviri sektöründe yüksek teknolojiyi en iyi kullanan firma olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

*Çeviri projesi için teklif vermemizden başlayarak çeviri süreçlerinin sonuna kadar projelerin her aşamasında müşterilerimizle iletişim halindeyiz. Müşterilerimizin sorularına ve taleplerine anında yanıt veriyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterileri çeviri hizmetleri konusunda bilgilendiriyor ve bilinçlendiriyoruz.

*Sağladığımız yüksek çeviri kalitesi için fiyatlarımız son derece makul. Kullandığımız özel yazılımlarla müşterilerimizin çevirileri için bir çeviri belleği (translation memory) oluşturuyor, böylece daha önce çevirmiş olduğumuz metinlerin yeniden çevrilmesi gerektiğinde bunun için ek bir ücret talep etmiyoruz.

*Müşterilerimizin özel bilgilerinin korunması konusunda son derece duyarlıyız. Bizimle çalışan müşterilerimiz ile mutlaka bir gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Şirketimizde çalışanlar işe başladıklarında, şirket içindeki görevleri ne olursa olsun, gizlilik ilkelerimiz konusunda bir eğitime tabi tutulurlar.